hlavníinzerátynapište námdotazyodkazy 
 Dnes je  24.10.2017  English Help
DATABÁZE PŘÍJMENÍ

DATABÁZE PŘÍJMENÍ - Příjmení přidaná během posledních 30 dnů.

PŘÍJMENÍ OBEC OBLAST PŘIDÁNO
ÓBERT, OBERT, OBERTECH, OBERTÉJE Peres (též Pravotitz, Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
HARCZEK Nagy-Bélicz (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
GORUŠKA, GORUŠKO Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
MIKUS, MIKUŠ, MIKUŠOVICH Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
GARBEL Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
MANÓ, MANO Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
POLSCINY, POLSCIN, POLCSINICH Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
SZABÓ Tök (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KÁPOSZTÁR Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
BOLLÓK, BALLO, BALLÓ Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KÉSÉRI Szabadszállás, Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
TABOR (snad) Somorja (Horní země), pak Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
SIGÁRDI (snad) Somorja (Horní země), pak Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
VARGA Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
BAK Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
SZÜTS Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
GULYÁS, GUJAS Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
PAP Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
DŐMŐS Dunavecse (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KOTSIS Szabadszállás (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
PAP Kunszentmiklós (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
HENTZ, HENTZE (snad) župa Nyitra (Horní země), pak Áporka (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
POSVAI (snad) Borfő (župa Hont, Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
KISS Vál (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KEMÉNY Tók (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
CIKÁNOVÉ Z ČERMNÉ Hostinné, Čermná, Jaroměř Jiná oblast 24.10.2017
RÉSŐ Majosháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KORSÓS, KORSOS Majosháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
PARÓKA-NAGY Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
BESENCZI, BESENTZI, BESENCZEI Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
CSERNA (snad) župa Komárom (Horní země), Vál, Áporka (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
NAGY Áporka (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
NAGY Tass, Szabadszállás (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
GALAMBOS (snad) Borfő (župa Hont, Horní země), Áporka, Majosháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
GERL, GIRL, KERL, KENL (OVČÁCI) Malesice, Město Touškov Plzeň 24.10.2017
ŠEBEK Březka, Holín Jiná oblast 24.10.2017
JENČEK, JENÍČEK Cidlina, Jičín, Železnice, Pekloves, Holín Jičín 24.10.2017
BERNARD, BERNARDT, BERNÁT Spyšovy (snad), Příchvoj, Rakov Jičín 24.10.2017
ULRICH, ULRYCH, ULDRICH Příchvoj, Hořice, Poděbrady Jiná oblast 24.10.2017
VESELÝ Čejetice Mladá Boleslav 24.10.2017
FRIDRICH Sudovo Hlavno (možná), Březinka, Stránka, Kovanec, Bezno Jiná oblast 24.10.2017
TŘEŠŇÁK Nymbursko, Všelisy, Horky, Strenice Jiná oblast 24.10.2017
PECHÁČEK Skalsko, Bezno, Poděbrady, Kutná Hora, Libeň Jiná oblast 24.10.2017
KUČERA Předměřice nad Jizerou Mladá Boleslav 24.10.2017
UŘÍDIL Hlavenec, Sudovo Hlavno Praha-východ 24.10.2017
JAKUBŮ, JAKUBŮV, JAKUB, JAKUBOVÝ (ALIAS VÁPENÍK) Sudovo Hlavno, Kochánky, Hlavenec Praha-východ 24.10.2017
HADRBOLEC Kozly, Mratín, Všetaty, Svémyslice, Nedomice, Ovčáry, Hlavenec, Stará Boleslav, Libeň Praha-východ 24.10.2017
STREJC (OVČÁCI) Bíluky, Petrovice, Radochovy, Osobovy, Štipoklasy, Žinkovy Jiná oblast 24.10.2017
POEßL, PÖßL, PEZL, PETZL (OVČÁCI) Chocenice, Horšice, Radkovice, Štipoklasy, Němčice, Žinkovy Jiná oblast 24.10.2017
KOßLER, KOZLER (OVČÁCI) Malý Újezd, Drozdov, Biskoupky, Myslinka, Čeminy, Kokořov, Nekmíř, Bíluky, Žinkovy, Žitín, Libeň Jiná oblast 24.10.2017
KALINA Smolivec, Životice, Oselce, Stříbrná Lhota, Mníšek pod Brdy Jiná oblast 24.10.2017
VÁCLAVÍK Benešova Hora, Stříbrná Lhota, Mníšek pod Brdy Jiná oblast 24.10.2017
ADAM Kobylisy (snad), Lysá nad Labem Nymburk 24.10.2017
SPOUSTA, SPAUSTA Plánice, Lysá nad Labem, Karlín Jiná oblast 24.10.2017
HOLAS, HOLLAS Libeň Praha 24.10.2017
HAVRÁNEK Libeň Praha 24.10.2017
ZEMAN (snad, dle SPPV) Staré Město (pražské), pak Chabry, Hloubětín Jiná oblast 24.10.2017
ŠPITÁLNÍK Kněž, Bohnice, Vysočany, Libeň Jiná oblast 24.10.2017
TINß, THÜN, TUNES Litíč (Littitsch), Dubenec, Libotov (Liebenthal) Trutnov 24.10.2017
RICHTER Hřibojedy (Sibojedt), Libotov (Liebenthal) Trutnov 24.10.2017
GOLL Litíč (Littitsch), Bílsko u Hořic Jiná oblast 24.10.2017
RUß, RUES, RUZ, RUS Libotov (Liebenthal), Jaroměř Trutnov 24.10.2017
NOVÁK Hustířany, Vřešťov Hradec Králové 24.10.2017
SKOŘEPA, ŠKOŘEPA Habřina Hradec Králové 24.10.2017
BUKAČ Habřina Náchod 24.10.2017
KAREL Černilov, Semonice, Habřina, Velichovky, Jaroměř Jiná oblast 24.10.2017
ČERNÝ Librantice, Újezd, Smiřice Hradec Králové 24.10.2017
HÁJEK Hubíles, Černožice Hradec Králové 24.10.2017
ŠUBRT, ŠUBERT Bačetín Rychnov nad Kněžnou 24.10.2017
SCHEJBAL Bačetín, Smiřice Jiná oblast 24.10.2017
KEYSLAR, KEYZLAR, GAYSLER Hořenice, Jaroměř Náchod 24.10.2017
RIEDL, RYDL, RÝDL, RYDEL Čáslavky, Dolany, Jaroměř Náchod 24.10.2017
PAULÍČEK, PAVLÍČEK Bukovina, Dolany Náchod 24.10.2017
PÁDR, PADR, PADER, BADER Dolany, Čáslavky, Jaroměř Náchod 24.10.2017
RENNER Mladá Boleslav Mladá Boleslav 24.10.2017
LÁSKA Mladá Boleslav, Jaroměř Mladá Boleslav 24.10.2017
TSCHÖB/TSCHÖP/ČEJP Kohoutov (Koken), Vlčkovice (Wölsdorf), Jaroměř Jiná oblast 24.10.2017
JIRÁSEK Zlíč, Jaroměř Náchod 24.10.2017
BENYÁK, BENYAK, BENIAK Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
GYURIK, CZURIGH, DZURIK Ribény, Alsó-Nasticz (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
ORSZÁGH Nedasócz (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
BATORA, BATHORA, BÁTORA Alsó-Nasticz (Horní země), Josefov, Jaroměř, Praha Jiná oblast 24.10.2017
MOJŽÍŠ Rtyně v Podkrkonoší Náchod 23.10.2017
MOJŽÍŠ Lysice Blansko 23.10.2017
MOJŽÍŠ Solnice, Rychnov nad Kněžnou 23.10.2017
KROUPA Jinín Jiná oblast 22.10.2017
UHER Řepice Jiná oblast 22.10.2017
HRUBÝ Droužetice Jiná oblast 22.10.2017
ZOBAL Domanice, Droužetice Jiná oblast 22.10.2017
ŘÍHA Strakonice, Kožlí, Vídeň Jiná oblast 22.10.2017
BELZA Chotyš Kolín 22.10.2017
OFNER Louny Louny 22.10.2017
KUBÍČEK Řiky Semily 22.10.2017
ŠEDA Jahodov , Ledce(bolehošť) , Moravska Třebová Rychnov nad Kněžnou 20.10.2017
HOMOLA Ronov, Lhotky Jiná oblast 18.10.2017
HORÁK Hrušov Jiná oblast 18.10.2017
KRČÁL Horní Radslavice, Horní Vilémovice, Svatoslav Třebíč 18.10.2017
DVOŘÁK Brejlov Mladá Boleslav 18.10.2017
REJNART Mnichovohradišťsko, Sukorady Mladá Boleslav 18.10.2017
VINŠ Vinařice Mladá Boleslav 18.10.2017
MATLAS Kobylnice, Ledce, židněves Jiná oblast 18.10.2017
GRUNDMAN Voděrady, LuštĚnice (prapůvod Rodu) Jiná oblast 18.10.2017
HANUŠ Smilovice, Loučeň Nymburk 18.10.2017
SOČDOPOLE Loučeň, Rejšice, Smilovice, Kosořice Mladá Boleslav 18.10.2017
BOHUSLAV Sýčina, Nepřevázka, Chloumek, Brodce Mladá Boleslav 18.10.2017
FAIT Radonice nad Ohří Louny 18.10.2017
MUDRUŇKA Vamberk Jiná oblast 17.10.2017
NETÍK Hradec Králové Jiná oblast 17.10.2017
ŠIMEK Besednice Český Krumlov 14.10.2017
PAČESNÝ  ne domažlice Jiná oblast 13.10.2017
VLASÁK Miletice Klatovy 12.10.2017
KABOUREK Miletice, Vráž Jiná oblast 12.10.2017
KOUBA České Meziříčí Rychnov nad Kněžnou 12.10.2017
ŠKVÁRA Nové Město nad Metují Náchod 12.10.2017
KEPL Dlažov Jiná oblast 12.10.2017
KOBZA Dlažov, Buková, Nová Ves Jiná oblast 12.10.2017
ŠÁLENÝ Nákří, Krakovčice, Týn nad Vltavou Jiná oblast 12.10.2017
ROBOCH Družec Kladno 8.10.2017
KOTULANOVÁ Lipovec Jiná oblast 6.10.2017
KOSTINEC Lipnička, Křepiny, Hojanovice Jiná oblast 6.10.2017
KANTOVÁ Město Touškov Plzeň 4.10.2017
KOLÁŘ VÁCLAV Usa České Budějovice 30.9.2017
BOBÁŇ ANTON Malacky Slovensko 30.9.2017
ZÁMARSKÝ TEOFIL Ostrava Kunčičky Karviná 30.9.2017
SMRČKA Košíř Praha 30.9.2017
OBEŠLO Dvůr Králové nad Labem Trutnov 30.9.2017
OBEŠLO Vrbice Jičín 30.9.2017
HOUŽVIČKA Slavhostice Jičín 30.9.2017
KLOS Velichovky Náchod 30.9.2017
SWATON Sttutgart Jiná oblast 30.9.2017
SWATON Hunířov Trutnov 30.9.2017
JIRÁČEK Dvůr Králové nad Labem Trutnov 30.9.2017
JIRÁČEK Podůlšany Pardubice 30.9.2017
DVOŘÁČEK Kuks Trutnov 30.9.2017
DVOŘÁČEK Litoboř Náchod 30.9.2017
CHRAMOSTOVÁ vlašim Jiná oblast 28.9.2017
MĚŠŤÁNEK Nepoměřice Kutná Hora 28.9.2017
VOPASEK Nepoměřice Kutná Hora 28.9.2017
BAUDIŠ Chotělice Jičín 28.9.2017
MALÍK Všejany Mladá Boleslav 28.9.2017
ALBERT Chlupatá Ves Benešov 27.9.2017
KOMZÁK  muj-rodokmen-cz6.webnode.cz Žatec, Nevcehle Jihlava 27.9.2017
KOLÁŘ  muj-rodokmen-cz6.webnode.cz Pavlov u Telče Jihlava 27.9.2017
KLAT  muj-rodokmen-cz6.webnode.cz Sedlejov, Nevcehle Jihlava 27.9.2017
TAUFER Ostrava Hodonín 26.9.2017
KRAINA Orlová Lazy Karviná 25.9.2017
KLOUD Kovářov Jiná oblast 24.9.2017
Rodopis.cz
Copyright © 2017 Rodopis.cz
Všechna práva autorů vyhrazena
Poslední aktualizace: 10.3.2017